Любов за гроші: чому Путін нагородив шпигуна з Болгарії

Об этом сообщает acid.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час святкування російського Дня народної єдності Володимир Путін вручив орден Дружби очільникові болгарського руху "Русофіли" Миколі Малінову.

На батьківщині Малінова звинувачують у шпигунстві на користь Росії, передачі інформації, яка є державною таємницею. Малінов активно співпрацював зі структурами, яких пов’язують із "православним олігархом" Костянтином Малофєєвим – одним із головних спонсорів диверсантів у Криму й на Донбасі.

Проте слідство у справі про шпигунство й підписка про невиїзд не завадили Малінову поїхати до Москви й лодержати свої "десять срібняків" із Путінових рук. Рішення, яке дозволило йому виїхати з Болгарії на російське свято, ухвалив болгарський суддя. І це ще раз доводить той рівень впливу, яким Росія та її прихильники користуються в Болгарії. Новітня історія цієї країни демонструє чимало прикладів такого впливу.

Виникає запитання – навіщо ж тоді шпигувати? Навіщо демонстративно нагороджувати людину, яку підозрюють у шпигунстві, орденом? Історія з Маліновим, до речі, дивно нагадує випадок колишнього українського журналіста Кирила Вишинського, нагородженого медаллю "За повернення Криму" – хоча можна було б утриматися від вручення такої нагороди людині, що й так очолювала в Києві підрозділ російської пропагандистської структури.

Але в КДБ, вихідці з якого правлять Росією, просто не вміють інакше. Шпигунство, диверсії, демонстративне нагородження зрадників – це саме те, на чому будувалася вся робота радянських чекістів упродовж десятиліть. Легального впливу їм недостатньо, будь-якої конкуренції, будь-якої правди вони просто бояться. А ось шпигун, який зацікавлений у винагороді та дії якого можна контролювати – це їм зрозуміло. Тому зовсім не дивно, що слова "русофоб" і "русофіл" у сучасній Росії змінили своє значення.

"Русофобом", як правило, називають порядну людину, яка просто говорить правду про авторитарний режим Путіна та злочини російської держави проти інших країн і власних громадян. А "русофіл" – це здебільшого просто пересічний зрадник і шпигун, який отримує орден із Путінових рук. І Росію цей "русофіл" любить, як це і прийнято в чекістів, за гроші – необов’язково навіть за дуже великі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1572961923-lyubov-za-groshi-chomu-putin-nagorodiv-shpiguna-z-bolgariyi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя