Зеленський утворив раду з питань свободи слова та захисту журналістів


Президент Володимир Зеленський утворив раду з питань свободи слова та захисту журналістів як консультативно-дорадчий орган при президентові.

Відповідний указ № 808 підписав президент, інформує Українська правда.

Раду утворили «з метою забезпечення дотримання конституційного права на свободу слова, налагодження ефективної взаємодії державних органів, засобів масової інформації, інститутів громадянського суспільства, зокрема щодо запобігання перешкоджанню законній професійній діяльності журналістів».

Указом Зеленського затверджуються положення про Раду та її персональний склад.

Президент також скасував укази 2016, 2017, 2018 років «Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова».

Основним завданням ради вказують «формування пропозицій щодо захисту інформпростору, забезпечення реалізації прав громадян на свободу слова та отримання об’єктивної, достовірної інформації, забезпечення гарантій законної професійної діяльності журналістів».

Рада має аналізувати законодавство в інформсфері, розробляти та вносити пропозиції щодо його вдосконалення, моніторити додержання журналістських стандартів і тд.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/zelenskyy-utvoryv-radu-z-pytan-svobody-slova-ta-zakhystu-zhurnalistiv/” Об этом сообщает ЛЮБЛЮ УКРАИНУ со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя